Mamici prietenoase
Daca tot de uiti pe aici, am vrea sa devii membru. Pentru acest lucru, te rugam sa dai pe inregistrare! Multumim!
Mamici prietenoase

Forumul acesta se bazeaza pe prietenie, pe intelegere si pe respect reciproc. Este un loc liber, unde iti poti expune ideile. Un loc unde mamicile, cele care isi doresc copii, gravidele, sau pur si simplu femei sunt bine venite.

Ceas, putem vizualiza ora
Sondaj

Sunteti de acord ca vizitatorii sa vizualizeze tot forumul?

0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
100% 100% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]

Total voturi : 1

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

S-a nascut mamicute prietenoase...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 S-a nascut mamicute prietenoase... la data de Sam Mar 19, 2011 8:53 am

Ina

Moderator
Moderator
Mamicute prietenoase, s-a nascut din dorinta de a cunoaste persoane noi, de a invata anumite lucruri pe care nu le stim...
Ma numesc Irina si sunt o graviduta, care, nu are foarte multe cunostinte in domeniul de mamici...
Stateam saptamana trecuta, pe internet, si cautam cum sa creez un forum. Bineinteles, platit, caci pe atunci stiam ca exista doar site-uri platite, de la viewbulletin, insa, stupoare... nu era asa.
Norocul meu a fost cam am descoperit forum.gratuit.ro, am citit pe acolo informatii, cum sa creezi un forum, bannere, rankuri, teme, etc. Nu mi s-a parut prea complicat fata de un forum platit, ala are mii de posibilitati, un panou intreg si alte chestii. Stiu acest lucru, pentru ca prietena mea are un site platit, plus ca da destui bani dar si primeste, se mai incurca si pe acolo ca este destul de greu.
Am hoinarit eu forumurile, in lung si lat, m-am uitat, am rasfoit subiecte...ca prima impresie, mi-a placut.
Am zis ca, hai sa imi fac mai bine unul gratuit, sa impartasesc pareri cu mamici, aspirante, femei, etc.
Zis si facut, seara, pe 17.03.2011, am dat pe "creeaza un forum". Am ales o tema care mi s-a parut interesanta, si am creat forumul.
Acum, mai studiez, desi am vazut ca ma descurc cat de cat...vreau sa fac un forum cat mai mare, cu subiecte de discutii interesante, unde sa ne relaxam si sa invatam unele de la altele lucruri interesante.
Voi incerca sa il promovez cat mai mult, cu concursuri poate, cu site-uri de vot, si asa mai departe.
Sper sa am mult succes si sa adun membrii, ca mai tarziu sa nu regret ca am depus munca la acest forum, sper sa iasa ceva frumos, interesant, deosebit.
Asadar, forumul mamicute prietenoase s-a nascut din dorinta de a invata, de a socializa, de a ma relaxa.
E un forum gratuit, pentru mamici si copilasi, si tatici, si celor care isi doresc copii, si gravidute, sau doar...femei care vor sa socalizeze intr-un mod cat se poate de civilizat si de frumos, sa rada, sa isi impartaseasca bucuria si tristetea, sa impartaseasca experiente de viata, mai frumoase sau mai urate.
Deci, bine v-am gasit, forum gratuit!!! :flower:

http://mamicuteprietenoase.forumagic.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum